Çocuk Dağ Bisikletleri
Çocuk Dağ Bisikletleri alüminyum alaşımlı kadro ve çatallara, 21-hız dişlilerine ve disk frenlere sahiptir. Genç maceracılar için tasarlanan bu bisikletler, 18", 20", 22" boyutlarında ve çeşitli araziler için 26*2.125 lastiklerle 150 kg'a kadar ağırlığı destekler. Tam darbeye dayanıklı bir çerçeve ve konforlu bir sele sunan bu bisikletler, performansı doğrudan yerden gelen dayanıklılıkla birleştirir. Kalite güvencesi için üretici.
ürün tanıtımı
| Çerçeve Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çatal Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Tekerlek Boyutu | 18"20"22" |
| Dişliler | 21 Hız |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Lastik Genişliği | 26*2.125 |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Model Numarası | XAM-MBTLS (İngilizce) |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Çerçeve Türü | Tam Darbeye Dayanıklı Çerçeve |
| Pedal Tipi | Boncuk Pedalı |
| Yük Kapasitesi | 150kg |
| Uzunluk (m) | 1.8 |
| Net ağırlığı | 15 |
| Brüt ağırlık | 18"20"22" |
| Ürün adı | dağ bisikleti |
| Çerçeve | Alüminyum Alaşım 6061 |
| Fren | Disk Fren |
| Yorulmak | 26*79,5 KENDİ |
| Vites değiştirici | SHIMANO 21 Hız |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Kabul Et |
| Renk | Siyah |
| Çatal | Süspansiyon Çatalı |
| Sele | Rahat Sele |
| Hız | 21/24/27/30-hız |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | %85 SKD ihracat standart paketi OEM ucuz bisiklet çin dağ bisikleti 21 vitesli Döngü tam süspansiyonlu dağ bisikleti 26 27.5 29" yetişkinler için inç mtb bisiklet bisikletleri |
| Liman | Tianjin limanı |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 10000 Adet / Adet |


[Güvenli Tasarım] Çocuk bisikletimiz el frenleri ve ön fren ile donatılmıştır. Kısa mesafeli çocuğa özel fren kolları, bisikleti durdurması kolaydır. Çocuklarınıza bisiklet üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Ve bu çocuk bisikletleri, bisikleti hızlı ve güvenli bir şekilde durdurmak için arka hız frenine sahiptir. Çocuk bisikletinin arka hız freni tasarımı yalnızca hızlı tepki vermekle kalmaz, aynı zamanda fren mesafesini de etkili bir şekilde azaltarak çocuklara daha istikrarlı ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlar.


[Dayanıklı Malzeme] Bu çocuk bisikleti uzun süreli kullanım için dayanıklı ve güçlüdür. Rahat, yumuşak koltuk ve tutma yerleri çocuklara hoş bir sürüş deneyimi sunar. Genişletilmiş lastik pnömatik lastikler farklı araziler için uygundur.

Popüler Etiketler: çocuklar dağ bisikletleri, Çin çocuklar dağ bisikletleri üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuk Bisikleti, Çocuk bisikleti için yağmurluk, Çocuk bisikleti için bisiklet forması, Çocukların iki tekerlekli çocukları için bisiklet ayakkabıları, okul öncesi bisiklet, Çocuk bisikleti için Mudguard
Bir çift: Öğrenci Çocuk Bisikleti
Sonraki: Çocuklara Özel Bisiklet
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




