24 İnç Bisiklet
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | çelik |
| Dişliler | 24 Hız |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Tekerlek boyutu | 20" |
| çerçeve malzemesi | çelik |
| Fren sistemi | Disk freni |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | çelik |
| Çerçeve tipi | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Lastik Genişliği | 2 |
| Anavatan | Hebei, Çin |
| Marka adı | DAODEBAO |
| Model numarası | HBJB-JBZF |
| Brüt ağırlık | 15.9 |
| Net ağırlığı | 11.3 |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 1.4 |
| Yükleme kapasitesi | 100kg |
| OEM | OEM Müşteri Logosu |
| Ürün adı | ÇOCUK20 |
| Boyut | 10.5 |
| Fren | RS, kablo çekmeli Disk fren+HS1 disk(160/160) |
| Vites Değiştirici Kolu | EF500-24S |
| Hacim | 0.2m³ |
| Adedi | 1 PARÇA |
| Garanti | 3 yıl |
| Yarışma | dağ bisikleti |
| Kalite | 100% Memnnuniyet Garantisi |
| Paketleme ve teslimat | |
| paketleme Detayları | 1. Malzeme: Karton paket ve plastik film paketi, dışında karton paket. 2.Boyut: 140cm * 75cm * 20cm. 3. parça: Bir kartona bir bisiklet 4. Konteyner boyutu: 40HQ konteynere 290 adet. 20HQ konteynere 120 adet. |
| Satış Birimleri: | Tek öğe |
| Tek paket boyutu: | 115X22X69 cm |
| Tek brüt ağırlık: | 15.900 kilo |


Darbeleri emerek yumuşak ve kontrollü bir sürüş sağlayan kalınlaştırılmış ön çatal sayesinde çeşitli arazilerde güvenle gezinin. Dış lastikler yalnızca daha fazla dayanıklılık için kalınlaştırılmakla kalmıyor, aynı zamanda yolda güvenli bir tutuş sağlayacak şekilde optimum çekiş sunacak şekilde tasarlandı. Bu özellikleri tamamlayan şık alüminyum alaşımlı jantlar, bisikletin hem estetiğine hem de genel gücüne katkıda bulunuyor.


Düşük ışık koşullarında görünürlüğü artıran üst düzey ışıkların dahil edilmesiyle güvenlik yenilikle buluşuyor. İster şehrin sokaklarında geziniyor olun ister gece macerasının tadını çıkarıyor olun, yolunuzu güvenle aydınlatın. Ön ve arka disk frenler güvenliği daha da vurgulayarak gelişmiş kontrol ve gönül rahatlığı için güvenilir ve hızlı tepki veren frenleme gücü sunar.

Popüler Etiketler: 24 inç bisiklet, Çin 24 inç bisiklet üreticileri, tedarikçiler, fabrika, 18 inç çocuk bisikletleri, Çocuklar için eldiven bisiklet, Çocuk Bisikleti, Çocuk bisikleti için neon kıyafetler, Çocuk bisikleti için koltuk örtüsü, Özelleştirilmiş gençlik bisikletleri
Bir çift: Dağ Bisikleti Hafif 20 22 Cun
Sonraki: Çocuk Dağ Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz





