Genç Dağ Bisikleti
Junior Dağ Bisikleti, sağlam bir çelik çerçeve ve çeşitli arazilerde gezinmek için 18" tekerleklerle donatılmış, genç kaşifler için özel olarak tasarlanmıştır. Tek vitesli dişli sistemine sahiptir ve yeni başlayanları desteklemek, güvenlik ve güven oluşturmaya odaklanan eğitim tekerlekleri ile birlikte gelir. Bu bisiklet dayanıklılık ve çocuk dostu tasarımı vurgulayarak çocuklar için dağ bisikletine ideal bir giriş niteliğindedir.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | Tek Hız |
| Tekerlek Boyutu | 18" |
| Çerçeve Malzemesi | Çelik |
| Fren Sistemi | Fren Hattı |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Eğitim Tekerlekleri | Evet |
| Çerçeve Türü | Tam Darbeye Dayanıklı Çerçeve |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | KAQ-XKJN |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Brüt ağırlık | 9.5KGS |
| Net ağırlığı | 8.5KGS |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 0.95-1.15m |
| Yük Kapasitesi | 120kg |
| Ürün adı | çocuk bisikleti |
| Boyut | 18" 20"22" |
| Jant | Alüminyum Alaşımlı Jant |
| Çatal | Çelik Çatal |
| Fren | El freni |
| Sele | Yumuşak deri |
| Tekerlek tipi | 20 inç Hava Tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu | 20x2.125/2.4 |
| Gönderim Yöntemleri | Deniz |
| Avantaj | Doğrudan fabrika |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | İngilizce ile 1 adet/karton veya dil kılavuzu talep edersiniz 5 katmanlı kahverengi karton veya renk kutusu ile |
| Liman | Tianjin veya Qingdao |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 10000 Adet / Adet |


Mükemmel Vites Değiştirme ve Disk Fren: 7 vitesli Shimano arka vites değiştirici, tepelere tırmanmayı kolaylaştırırken, döner vites değiştiriciler sürüş sırasında vites değiştirmeyi yumuşak ve kolay hale getirir. Bu çocuk dağ bisikleti, kesin durdurma gücü sağlayan Ön ve Arka Disk freniyle birlikte gelir.


Daha Güvenli Sürüş Yolları: SHIMANO 7-hız aktarma organlarının kullanımı son derece verimlidir. Çift el freni, hızlı tepki süresiyle mükemmel frenleme özelliğine sahiptir; Reflektörlü kaymaz reçine pedallar; Kalın lastikler ayrıca kum, bataklık, çamur, kar veya kaldırım gibi her türlü yüzeyde yeterli çekiş gücü oluşturma konusunda mükemmel bir iş çıkarır.

Popüler Etiketler: genç dağ bisikleti, Çin genç dağ bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Gençler için bisikletler, Magnezyum alaşım çerçeve bisiklet, Premium Çocuk Bisikletleri, Toddler bisiklet, Çocuklar için gençlik bisikletleri, Gençlik Disk Fren Bisikletleri
Bir çift: 16 İnç Dağ Bisikleti
Sonraki: Eğitim Tekerlekli Çocuk Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




