Renkli Çocuk Bisikleti
DAODEBAO'nun Renkli Çocuk Bisikleti, yüksek karbonlu çelik çerçeve ve süspansiyonlu alüminyum alaşımlı çatal içeren, 6-15 yaşındaki çocuklar için tasarlanmıştır. 18, 20 ve 22 inç boyutlarında gelir, tek vitesli vitese sahiptir ve disk fren sistemi içerir. 200 kg'ın üzerinde yük kapasitesi ve ayarlanabilir koltuğuyla bu bisiklet hem dayanıklı hem de uyarlanabilir olup farklı tercihlere uyacak çeşitli renklerde mevcuttur.
ürün tanıtımı
| Çerçeve Malzemesi | Yüksek karbonlu çelik |
| Çatal Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Tekerlek Boyutu | 18"20"22" |
| Dişliler | Tek Hız |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Lastik Genişliği | 20*2.15" |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Model Numarası | XAM-MBTAWT |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Çerçeve Türü | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Yük Kapasitesi | 200 kg'dan fazla |
| Uzunluk (m) | 1.7 |
| Net ağırlığı | 15kg |
| Brüt ağırlık | 18kg |
| Ürün adı | Dağ Bisikleti |
| Renk | Mavi Kırmızı Pembe |
| Boyut | 18 20 inç |
| Yaş | 6-15 yıl |
| Yorulmak | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Çerçeve | Yüksek Karbonlu Çelik Çerçeve |
| Logo | OEM Yapımı. Hoş Geldiniz Özel Logo |
| Sele | Rahat |
| Gidon | Çelik Gidon |
| Ambalaj | %85 SKD / CKD Karton Ambalaj |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | bycycles dağ bisikleti Paketi: %85 SKD |
| Liman | Tianjin limanı veya müşterilerin ihtiyacına göre |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 1000000 Parça/Adet bisiklet dağ bisikleti |


[Çocuklar için tasarlandı] Bu BMX tarzı bisiklet, yeni başlayanların bile dengede durmasını kolaylaştıran çıkarılabilir eğitim tekerlekleriyle birlikte gelir. Koltuğun yüksekliği çocuğun boyuna göre hızlı bir şekilde ayarlanabilir. Şişe kafesleri, her sürüşü daha eğlenceli hale getirmek için su veya içecek taşıyabilir.


【Montajı kolay】%85 önceden monte edilmiş, montajı çok kolay, lütfen kurulumdan önce kurulum talimatlarına ve kurulum videosuna bakın. Lütfen ön çatalı baş aşağı takmamaya ve sol ve sağ pedalları ayırmamaya dikkat edin. Montajdan sonra lastiği şişirin.

Popüler Etiketler: renkli çocuk bisikleti, Çin renkli çocuk bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocukların yüksek karbonlu çelik bisikletleri, Çok işlevli denge bisikleti, İndirimli Çocuk Bisikletleri, Premium Çocuk Bisikletleri, Çocuklar için kız bisikletleri, Çocukların disk fren dağ bisikleti
Bir çift: Uygun Fiyatlı Çocuk Bisikletleri
Sonraki: En İyi Çocuk Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




