Uygun Fiyatlı Çocuk Bisikletleri
Uygun fiyatlı çocuk bisikletleri hafif tasarımları, ayarlanabilir yükseklikleri, dayanıklılıkları ve motor gelişimi ve bağımsızlığa destekleri nedeniyle öne çıkıyor. 120 kg'a kadar olan çocuklar için uygun olan çelik çerçeveler, alüminyum alaşımlı jantlar ve destek tekerlekleri ile çeşitli boyutlara hitap ederler. Bu bisikletler, uygun fiyat, kalite ve satış sonrası hizmet sağlayan doğrudan fabrika satışlarıyla koordinasyonu, kas gücünü ve sosyal becerileri geliştirmeyi amaçlıyor.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | Tek Hız |
| Tekerlek Boyutu | 18" 20"22" |
| Çerçeve Malzemesi | Çelik |
| Fren Sistemi | Fren Hattı |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Eğitim Tekerlekleri | Evet |
| Çerçeve Türü | Tam Darbeye Dayanıklı Çerçeve |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | XAM-MBTHM |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Brüt ağırlık | 9.5KGS |
| Net ağırlığı | 8.5KGS |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 0.95-1.15m |
| Yük Kapasitesi | 120kg |
| Ürün adı | çocuk bisikleti |
| Boyut | 18" 20"22" |
| Jant | Alüminyum Alaşımlı Jant |
| Çatal | Çelik Çatal |
| Fren | El freni |
| Sele | Yumuşak deri |
| Tekerlek tipi | 18 20 22 inç Havalı Tekerlekler |
| Tekerlek boyutu | 18 20x2.125/2.4 |
| Gönderim Yöntemleri | Deniz |
| Avantaj | Doğrudan fabrika |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | İngilizce ile 1 adet/karton veya dil kılavuzu talep edersiniz 5 katmanlı kahverengi karton veya renk kutusu ile |
| Liman | Tianjin veya Qingdao |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 10000 Adet / Adet |


MÜKEMMEL FIT: Daha iyi uyum sağlayan bir bisiklet, daha hızlı öğrenmeye, artan güvene ve daha fazla eğlenceye yol açar. 23,25 lbs ağırlığındaki bu hafif, ergonomik bisiklet, çocukların manevra yapması kolaydır.


OPTİMİZE EDİLMİŞ PEDALLAMA: 3,5'lik kazanç oranıyla, her pedal vuruşu, onları itmek için doğru miktarda enerji ("oran") ile hız ("kazanç") katacak, böylece daha kolay çalıştırma ve daha iyi denge sağlanacak.

Popüler Etiketler: uygun fiyatlı çocuk bisikletleri, Çin uygun fiyatlı çocuk bisikletleri üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuk bisikleti için bisiklet forması, Çocuk bisikleti için bisiklet güneş kremi, Büyük miktarda çocuk bisikleti, Lüks gençlik bisikletleri, Dağ Çocuk Bisikleti, Özel Promosyon Gençlik Bisikletleri
Bir çift: Ucuz Çocuk Bisikletleri
Sonraki: Renkli Çocuk Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




