En İyi Çocuk Bisikleti
DAODEBAO En İyi Çocuk Bisikleti, yüksek karbonlu çelik çerçeve, disk frenler ve alüminyum alaşımlı jantlarla dayanıklılık ve konfor için tasarlanmıştır. 16", 18", 20" ve 22" boyutlarında mevcut olup çeşitli yaş gruplarına hitap etmektedir. Bisiklet, farklı sürüş koşullarına uygun hale getiren 21-hız dişlileriyle donatılmıştır. 100 kg'lık yük kapasitesi ve birçok rengi bulunan bu bisiklet hem işlevsel hem de görsel açıdan çekici olup çocukların açık hava maceraları için mükemmeldir.
ürün tanıtımı
| Çerçeve Malzemesi | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Çatal Malzemesi | Yüksek Karbonlu Çelik |
| Çatal Süspansiyonu | HAYIR |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Tekerlek Boyutu | 16"18"20"22" |
| Dişliler | 21 Hız |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Lastik Genişliği | 20*1.75" |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Model Numarası | XAM-MBHTK |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Çerçeve Türü | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Yük Kapasitesi | 100kg |
| Uzunluk (m) | 1.8 |
| Net ağırlığı | 15kg |
| Brüt ağırlık | 16kg |
| Renk | kırmızımaviÇikolataÖzelleştirilmiş Renk |
| Çerçeve | Yüksek Karbonlu Çelik Çerçeve |
| Fren | Fren Diski |
| Stil | MTB Dağ Bisikleti |
| Boyut | 18/20/22 |
| Yorulmak | Hava Lastiği |
| Tekerlek tipi | 18" Havalı Lastikler |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Paket | %85 Paketlenmiş |
| Zincir | Konumlandırma Zinciri |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | karton |
| Liman | TIANJIN BELEDIYESI |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 20000 Birim/Birim |


Uzun Süre Dayanacak Şekilde Üretildi: Sağlam çelik çerçeve ve çatal, kayalık ve engebeli arazide sürerken mükemmel darbe direnci sağlar, arka kenar lastikleri ıslak ve kuru koşullarda iyi çekiş sağlar, dengeyi öğrenmenin birçok darbesinden kolayca kurtulur. Tam kapsamlı zincir koruması çocukların küçük ellerini, ayaklarını ve kıyafetlerini korumak içindir.


Çocuklarla Büyüyün: Çocuğun Dağ Bisikleti, ilk kez bisiklete binenler için mükemmeldir. Çıkarılabilir destek tekerlekleri ve yüksekliği ayarlanabilir selesiyle birlikte gelen bu çocuk bisikleti, çocuğunuzun farklı aşamalardaki ihtiyaçlarını karşılayabilir ve onlarla birlikte büyüyebilir. Çocuklarınız özgüvenleri arttıkça bir sonraki mücadeleye geçebilirler.
Popüler Etiketler: en iyi çocuk bisikleti, Çin en iyi çocuk bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, 18 inç magnezyum alaşım çocuk bisiklet, Çocuk bisikleti için bisiklet eldivenleri, Çocuklar için kız bisikletleri, Kızlar için çocuklar bisiklet, Gençlik Bisiklet Eğitim Tekerlekleri, Çocuklar için gençlik bisikletleri
Bir çift: Renkli Çocuk Bisikleti
Sonraki: Hafif Çocuk Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




