Çocuk Bisikleti
DAODEBAO Çocuk Bisikleti, 3-8 yaş grubu çocuklara özel olarak tasarlanmış olup, yüksek çelik şasisi ve tek vitesli vites sistemiyle güvenli ve keyifli bir sürüş sunmaktadır. 20" ile 26" arası tekerlek boyutu, disk frenleri ve 150 kg'lık yük kapasitesiyle dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar. Kauçuk hava, EVA veya plastik lastik seçenekleri ve konforlu bir sele ile bu bisiklet, genç sürücüler için dengeli ve keyifli bir bisiklet deneyimi sunarak düz arazide kullanım için tasarlanmıştır.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Tekerlek Boyutu | 20"24"26" |
| Çerçeve Malzemesi | Çelik |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Çerçeve Türü | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Lastik Genişliği | 26*4" |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | XAM-HB (İngilizce) |
| Çatal Süspansiyonu | HAYIR |
| Brüt ağırlık | 19kg |
| Net ağırlığı | 18kg |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 130cm |
| Yük Kapasitesi | 150kg |
| Ürün adı | Şehir Bisikleti |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo |
| Boyut | 20"24"26" |
| Hız | Tek Hızlı Bisiklet |
| Stil | Popüler |
| Yorulmak | Kauçuk Hava Lastiği / EVA lastiği / Plastik lastik |
| Sele | Rahat |
| Başvuru | Düz arazi |
| Malzeme | Yüksek Çelik |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | 2 adet/ctn, SKD 85%, özel ambalajı kabul et |
| Liman | tianjin limanı |
| Tedarik Yeteneği | 200 Adet / Adet / Yıl |



Çıkarılabilir Eğitim Tekerlekleri: Yeni başlayanların sürüşü öğrenmek için eğitim tekerleklerini takması etkilidir. Çıkarılabilir eğitim tekerlekleri ayrıca çocukların dengeyi öğrenmesi için daha fazla pratik sağlar.
Popüler Etiketler: çocuk bisikleti, Çin çocuk bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuk bisikleti için bisiklet eldivenleri, Çocuk iki tekerlekli çocuk için su şişesi tutucu, Çocuk iki tekerlekli için yansıtıcı yelek, okul öncesi bisiklet, Çocuklar için Zincir Muhafız, Çocuklar için Çamurluk
Bir çift: Erkek Bisiklet
Sonraki: Çocuk Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz





