Şık Kız Bisikleti
Şık Kız Bisikleti, şıklığı işlevsellikle birleştiren, güzel tasarlanmış, dayanıklı bir bisiklettir. Canlı renkleri ve büyüleyici tasarımlarıyla sadece bir bisiklet değil aynı zamanda bir moda ifadesi haline geliyor. Çocuğunuzla birlikte büyüyecek şekilde tasarlanan ayarlanabilir yüksekliği, yıllarca mükemmel uyum sağlar. Bu sadece görünüşle ilgili değil; Bu bisiklet açık hava maceraları için tasarlandı, bağımsızlığı teşvik ediyor ve motor becerilerin gelişimini teşvik ediyor, her sürüşü genç kızların kendilerini ifade etmeleri ve etraflarındaki dünyayı keşfetmeleri için bir fırsat haline getiriyor.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | diğer |
| Tekerlek Boyutu | 12 14 16 18 20 inç |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | XAM-YH |
| Brüt ağırlık | 10kg |
| Net ağırlığı | 9.5kg |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Yük Kapasitesi | 70kg |
| Ürün adı | Çocuk bisikletleri |
| Brüt ağırlık | 9,5 kilo |
| Kategori | Çocuk bisikleti çocuk, çocuk bisikleti, bebek döngüsü |
| Yorulmak | Kauçuk Lastik |
| Kaynak | TIG veya CO2 |
| Çatal Malzemesi | ÇELİK |
| Renk | Sarı, mavi, kırmızı |
| Tekerlek tipi | 16, 20 inç ispitli tekerlekler veya bir tekerlek |
| Sele | Rahat |
| Özellik | Kurulumu kolay çocuk bisikleti çocuk bisikleti bisiklet çocuk bebek döngüsü |
| Paketleme ve teslimat | |
| Liman | Tianjin limanı |
| Tedarik Yeteneği | 100000 Adet / Adet / Yıl |


ÇOCUKLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR - Her bisiklet, yumuşak pedal çevirme için sızdırmaz yataklarla birlikte gelir. Eğitim tekerlekleri 14/16/18 inçlik bir bisikletle birlikte gelir ve yeni başlayanlar için bile denge kurmayı ve pedal çevirmeyi öğrenmeyi kolaylaştırır.


BİRLEŞTİRİLMESİ KOLAY - Çocuk bisikletinin %85'i monte edilmiş halde ve temel montaj aletleri kutuda gelir. Normalde yeni bir elin bisikleti kurması 20 dakika sürer. Yetişkin montajı gereklidir.

Popüler Etiketler: şık kız bisikleti, Çin şık kız bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuklar için kapak bisiklet, Çocukların disk fren dağ bisikleti, Kızlar için Gençlik Bisikleti, 14 inç boyutunda gençlik bisikletleri, 14 inç jantlı gençlik bisikletleri, 14 inç jantlı gençlik döngüleri
Bir çift: Ücretsiz
Sonraki: Çocuklar İçin 12 İnç Bisiklet
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




