Öğrenci Bisikleti
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | Tek hız |
| Tekerlek boyutu | 26" |
| çerçeve malzemesi | Çelik |
| Fren sistemi | V Fren |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum alaşım |
| Çerçeve tipi | Tam Darbeye Dayanıklı Çerçeve |
| Lastik Genişliği | 26*2.5" |
| Anavatan | Hebei, Çin |
| Marka adı | DAODEBAO |
| Model numarası | KAQ-MK |
| Çatal Süspansiyonu | Evet |
| Brüt ağırlık | 18 |
| Net ağırlığı | 16 |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 1.7 |
| Yükleme kapasitesi | 160kg |
| Liman | Tianjin limanı veya müşteri isteği olarak Şehir Bisikleti Moda Bisiklet Kadınlar için OEM Bayan Bisiklet Kaliteli Kadın bisiklet şehir bisikleti |
| Tedarik Yeteneği | Haftalık 5000 Adet/Adet |


Her zevke uygun canlı renk seçenekleriyle sunulan Öğrenci Bisikletimizle bireyselliğinizi ifade edin. Bu bisikleti diğerlerinden ayıran şey, öğrencilerin sürüşlerini kişiselleştirmelerine ve benzersiz kişiliklerine uygun bir ifade oluşturmalarına olanak tanıyan renk özelleştirme seçeneğidir. Klasik tonlardan cesur ve canlı tonlara kadar seçenekler, onları kullanan öğrenciler kadar çeşitlidir.


Öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için bisikletimiz, her sürücüye rahat ve kişisel uyum sağlayacak şekilde çeşitli boyutlarda mevcuttur. Bu uyarlanabilirlik, Öğrenci Bisikletimizi genç sürücülerden üniversite kampüslerinde gezinenlere kadar her yaştan öğrenci için uygun hale getirir. Boyutlandırmadaki esneklik, her öğrencinin kendine özgü gereksinimleri dikkate alınarak kişiye özel bir sürüş deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Popüler Etiketler: öğrenci bisikleti, Çin öğrenci bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuk iki tekerlekli için yansıtıcı yelek, Çocuk Bisikleti, Çocuk bisikleti için koltuk örtüsü, okul öncesi bisiklet, Çocukların iki tekerlekli çocukları için bisiklet ayakkabıları, Çocuk bisikleti için Mudguard
Bir çift: Gençlik Bisikleti
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




