Erkek 14 İnç Çocuk Bisikleti
Güvenliği eğlenceyle birleştirmeyi amaçlayan bu bisiklet, çocukları bisiklete binmekten ve açık hava maceralarından keyif almaya teşvik etmek, genç sürücüler için konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için ideal bir seçim olarak sunuluyor.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | Tek Hız |
| Tekerlek Boyutu | 14 16 18 20 |
| Çerçeve Malzemesi | Çelik |
| Fren Sistemi | Kaliper Freni/bant freni |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Çelik |
| Eğitim Tekerlekleri | Evet |
| Çerçeve Türü | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | XAM-WL |
| Çatal Süspansiyonu | HAYIR |
| Brüt ağırlık | 11 kg |
| Net ağırlığı | 10 kg |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 1.4 |
| Yük Kapasitesi | 100kg |
| Ürün Adı | Yeni model Çelik Çerçeve Çocuk bisikleti |
| Standart Renk | Mor, Mavi ve Yeşil ve özelleştirilmiş |
| Çocuk bisikleti jantı | Çelik |
| Çocuk bisikleti Boyutu | 14 16 18 20 |
| Çocuk bisikleti freni | Kaliper freni/Bant freni |
| Çocuk bisikleti OEM | Mevcut |
| Çocuk bisikleti Yaşı | Çinli çocuk bisikleti için 8 ~ 12 Yıl yeni stil 20 inç kız döngüsü |
| Çocuk bisikleti örneği | Tedarik |
| Logo | Özelleştirilmiş logo |
| Sele | MTB selesi |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | Bisiklet çocuk Çinli çocuklar için %85 SKD veya %100 CKD yeni stil 7 yaş için 20 inç kız bisikleti Çinli çocuk bisikleti 7 yaş için yeni stil 20 inç kız bisikleti |
| Liman | Xingang limanı veya ihtiyacınız olan herhangi bir liman Çinli çocuk bisikleti için yeni stil 20 inç kız döngüsü 7 yaşında Çinli çocuk bisikleti yeni |
| Tedarik Yeteneği | Ayda 10000 Adet / Adet bisiklet çocuk |


Montajı Kolay - Bisikletin montajı kolaydır ve kısmen monte edilmiş olarak gelir. Güvenli ve sağlam montajın tamamlanması yaklaşık 20-30 dakika sürer


Sepet - Bisiklet sepetle birlikte gelir (sepeti takmaya karar verirseniz ön yansıtıcı plakayı çıkarın)

Popüler Etiketler: erkek 14 inç çocuk bisikleti, Çin erkek 14 inç çocuk bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Elektrikli çocuk bisikleti için çan, Çocuklar için eldiven bisiklet, Yüksek karbonlu çelik kızlar bisiklet, Magnezyum alaşım çerçeveli çocuk bisikletleri, Çocuk Dağ Bisikletleri, güvenilir çocuklar iki tekerlekli
Bir çift: 14 İnç Çocuk Bisikleti
Sonraki: 18 İnç Çocuk Bisikletleri
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz




