Üç Tekerlekli Drift Bisikleti
ürün tanıtımı
| Diğer özellikler | |
| Yaş | 6-8 yıl, 8-12 yıl |
| Tekerlek Malzemesi | Diğer |
| Gövde Malzemesi | Çelik |
| Katlanabilir | HAYIR |
| Koltuk dahil | Evet |
| Tekerlek Numarası | Üç |
| Yükseklik ayarlanabilir | HAYIR |
| Max hız | <3,6km/saat |
| ışık dahil | Evet |
| Model numarası | JLKJ-DP3 Serisi |
| Pil | 36V 3.0Ah Li-ion Pil |
| Motor | 36V 150W Fırçasız Motor |
| Azami yük | 65kg |
| çerçeve malzemesi | Çelik |
| Ön tekerlek | 5.5 inç Tekerlek |
| Arka tekerlek | PU tekerlek |
| Halletmek | Değişken Hız |
| Şarj süresi | 3-4saat |
| Paketleme ve teslimat | |
| paketleme Detayları | Paket: 1 adet/ctn CTN boyutu: 57x44x21CM GW/KB:9/8KGS 40HQ: 1280PCS |
| Liman | Ningbo /Şanghay |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 36000 Set/Set |


Sürücülerin cesur manevralarda ustalaşmasına ve sürüşün yeni bir boyutunu deneyimlemesine olanak tanıyan 360 derecelik drift özelliğiyle kendinizi heyecan dolu bir dünyaya bırakın. 70 mm'lik PU arka tekerleği süsleyen canlı ışıkları kullanarak yolunuzu şık bir şekilde aydınlatın ve mahallede sürüklenirken büyüleyici bir görsel görüntü yaratın.


Güvenilir bir 36V 250W fırçasız motor ve 36V 3,0Ah/3,6Ah lityum pille çalışan bu drift bisikleti, kusursuz ve güçlü bir sürüş sağlar. Sonsuz döndürme olanakları sunan döndürme kolu, bisiklet deneyimine eğlenceli bir dokunuş katarak yaratıcılığı ve beceri gelişimini teşvik eder.

Soru sormaya ve sipariş vermeye hoş geldiniz - Üç Tekerlekli Drift Bisikletinin bisiklet konseptinizi yeniden tanımlamasına ve her sürüşü heyecan verici bir maceraya dönüştürmesine izin verin. Hem gençlere hem de gençlere yönelik yüksek kaliteli, zengin özelliklere sahip ve bütçe dostu drift bisikletimizle açık havada oyun oynamanın geleceğini kucaklayın.
Popüler Etiketler: üç tekerlekli drift bisikleti, Çin üç tekerlekli drift bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Çocuk sofra takımı, bisiklet krank seti, kamp gezileri, dağ bisikleti kaseti, Çocuk iki tekerlekli için yansıtıcı yelek, Çocuk masa oyunları
Bir çift: Drift Üç Tekerlekli Bisiklet Elektrikli
Sonraki: Elektrikli Drift Scooterlar
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz








