Gençlik Dağ Bisikleti
Gençlik Dağ Bisikleti, güçlendirilmiş şasisi, çeşitli arazilerde üstün çekiş gücü sağlayan geniş ve kavrayıcı lastikleri ve yumuşak sürüşler için ön çatal süspansiyon sistemiyle macera için tasarlanmıştır. Hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı geliştiren tam vücut egzersizi sağlar. Bu bisiklet, kalite ve satış sonrası hizmet taahhüdüyle arazi keşifleri ve şehir içi ulaşım için çok yönlülük sunar, uygun bir fiyat noktası ve performansa doğrudan erişim sağlar.
ürün tanıtımı
| Çatal Malzemesi | Çelik |
| Dişliler | Tek Hız |
| Tekerlek Boyutu | 18" 20" 22" |
| Çerçeve Malzemesi | Çelik |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Diğer özellikler | |
| Jant Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Eğitim Tekerlekleri | HAYIR |
| Çerçeve Türü | Sert Çerçeve (Arka Dampersiz) |
| Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Marka Adı | DAODEBAO |
| Model Numarası | XAM-MBTLT |
| Çatal Süspansiyonu | HAYIR |
| Brüt ağırlık | 13,8 kg |
| Net ağırlığı | 12,3 kg |
| Pedal Tipi | Sıradan Pedal |
| Uzunluk (m) | 1.2 |
| Yük Kapasitesi | 120kg |
| Ürün adı | Çocuklar dağ Bisikleti bisiklet/Çocuk MTB bisiklet döngüsü |
| Renk | Beyaz, Pembe, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Mor, Turuncu vb. |
| Stil | Popüler |
| Yaş | 3-13 Yaşındaki Çocuklar |
| Boyut | 18" 20" 22" Çocuk dağ Bisikleti / Çocuk MTB bisiklet döngüsü |
| Yorulmak | Hava lastiği,kauçuk boru,2.35,A/V |
| Sele | Rahat |
| Çerçeve | Çelik Malzeme |
| fiyat | fabrika doğrudan fiyatı |
| karton | ihracat standardı 5 katlı |
| Paketleme ve teslimat | |
| Paketleme Detayları | çocuklar dağ bisikleti Paket: 1 adet/CTN (%85 SKD / %45 SKD / CKD / veya müşteri isteğine göre). Ucuz OEM Özel Çocuklar MTB Dağ Bisikleti Biciletas Çocuk/Bicicleta de montaa Mtb/Çocuk MTB 20 Pollici 21 Velocit |
| Tedarik Yeteneği | Aylık 10000 Adet / Adet |


[Güvenli Çift Frenler ve Kapalı Zincir]: Bu çocuk bisikleti, el freninin yanı sıra, freni elle kontrol etmek için yeterli güce sahip olmayan küçük çocuklar için uygun bir hız freni ile tasarlanmıştır. Bu arada, kapalı zincir koruması çocukları yaralanmaktan koruyabilir ve daha güvenli bir pedal çevirme ortamı sağlayabilir.


[Sorunsuz Montaj]: %95'i önceden monte edilmiş olarak gelen çocuk bisikletimizin montajı yalnızca birkaç adımda gerçekleşir. Dahası, daha verimli montaj için ayrıntılı talimatlar da dahildir. Koltuğu ve gidonu rahat bir yüksekliğe ayarladıktan sonra çocuklar, açık hava etkinliklerinin tadını çıkarmak için bisiklete binmeye hazırdır.


[Önerilen Boyut]: 14" bisiklet, 3 ila 5 yaş arası erkek ve kız çocukları için uygundur; 16", 4 ila 7 yaş arası; 4 ila 8 yaş arası için 18". Not: Çocuğun İÇ DİKİŞİNİ ölçün ve sürücünün yere temas edip edemediğini kontrol etmek için EYER YÜKSEKLİĞİ ile karşılaştırın.
Popüler Etiketler: gençlik dağ bisikleti, Çin gençlik dağ bisikleti üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Yetişkin erkeklerin iz bisikletleri, Yetişkinler için tüm arazi bisikletleri, Yetiştirilen yol döngüleri, Yetişkinler için yoldan bisiklete binme, Erkekler için off-road bisikletleri, Özel off-road döngüleri
Bir çift: En İyi Başlangıç Dağ Bisikleti
Sonraki: En İyi Mtb Bisikletleri
Soruşturma göndermek
Bunları da sevebilirsiniz



